Sinema/Dizi/TV

“Shazam!” Yıldızı Zachary Levi, Dwayne Johnson’ın Filme Müdahalesi Hakkında Sessizliğini Bozdu – Haberler

.

“Shazam! Fury of the Gods” filmi hakkında The Wrap’ta yayınlanan bir rapor, “Black Adam” filminin yıldızı Dwayne Johnson’ın, Zachary Levi’nin Shazam karakterini içeren bir jenerik sonrası sahnesini kesinlikle reddettiğini ortaya koydu.

Çizgi romanlarda Black Adam, Shazam’ın en önemli düşmanıdır ve aralarında Büyücü’nün gücünü kullanma hakkı konusunda anlaşmazlık vardır. Adam, kendisine böylesine büyük bir sorumluluğu taşıma fırsatı verildiğinde, Eski Mısır’da doğmuş olarak tasvir edilir. Bir kötülük onu yozlaştırıp bir şekilde baştan çıkardıktan sonra, Adam güçle sarhoş olur ve artık şimşeği göğsünde taşımak için doğru kişi olarak görülmez.

Dwayne Johnson’ın Black Adam olarak DC Evreni’ne katılması planladığında karakter, o dönem için geliştirilen Shazam filminde bir yan karakter olarak yer alacaktı. Ancak aradan geçen yıllarda planlar değişti ve Black Adam kendi solo filmiyle izleyici karşısına çıktı. Bu filmde Shazam’dan hiç bahsedilmiyor, onun yerine Black Adam’ın ancak Superman ile eş değer olabileceği ima ediliyordu. Dwayne Johnson da kendi karakterinin DC’deki ağırlığının Superman ile eş değer olmasını, Black Adam devam filmlerinde Superman ile savaşmak istediğini defalarca dile getirdi. Aktörün Henry Cavill’in geri dönüşü için de bizzat uğraştığı biliniyor.

Ne var ki “Black Adam” ne pozitif yorumlar aldı ne de gişede başarılı bir performans gösterdi. Üstüne bir de DC Departmanı’nın başına gelen James Gunn, bu evreni yeniden şekillendirmek için kolları sıvayınca Dwayne Johnson da Henry Cavill de yeni DC Evreni’nin dışında kaldılar.

The Wrap’taki rapora göre, “Shazam! Fury of the Gods”ın jenerik sonrası sahnesinde, “Black Adam” filminde önemli bir konumda olan Justice Society üyelerinin yer alması planlanmıştı. Ancak Dwayne Johnson, bu fikri kesinlikle reddetti ve filmin yönetmeni David F. Sandberg, son anda filmde şu anda var olan sahneyi eklemek durumunda kaldı. Dwayne Johnson’ın ayrıca, “Black Adam”ın jenerik sonrası sahnesinde Zachary Levi’nin Shazam’ıyla aynı sahnede olmayı reddettiği de ortaya çıktı.

Bu haberlerin ardından Dwayne Johnson herhangi bir açıklama yapmazken, Zachary Levi bir hayranının The Wrap’taki haberi özetleyen Instagram hikayesinin ekran görüntüsünü paylaştı ve “Gerçek sizi özgür kılar.” notunu düştü. Levi böylece yaşananları onaylamış oldu.

Zachary Levi
 

Pools Plus Cyprus


Kaynak Link: Beyazperde/TelevizyonGazetesi

Bu Haber ACM Cyprus Yeni Teknolojiler Çalışması Kapsamında, OpenAI – ChatGPT Tarafından Sizin İçin (Türkçe veya İngilizce) Yeniden Yazıldı. Okumak İçin Sayfaya Devam Edin.

Yapay Zeka Yorumluyor

Shazam! Star Zachary Levi Breaks His Silence on Dwayne Johnson’s Intervention in the Film

The upcoming DC superhero film, Shazam!, has already created a lot of buzz in the entertainment world. From its initial announcement to the premiere, the film has garnered a lot of attention from audiences and critics alike. However, in recent news, the film’s star, Zachary Levi, has broken his silence on Dwayne Johnson’s alleged intervention in the project.

According to reports, Johnson, who is set to star in a Shazam! spin-off as the villain Black Adam, was initially supposed to appear in the film. However, it was later revealed that his character was scrapped, and he instead opted to produce the film. With this change came rumors of Johnson’s influence on the film’s direction, including possible changes to its tone and story.

During a recent interview with The Hollywood Reporter, Levi addressed these rumors and put them to rest, stating that Johnson had no control over the film’s creative process. “I’ll be honest, I don’t know where that came from,” Levi said. “Dwayne is just a producer on the movie. He’s not involved in the creative, he’s not involved in what Zack [director David F. Sandberg] and I do on set.”

Levi went on to explain that Johnson’s role as a producer was mainly focused on supporting the film’s vision and helping to market it to audiences. “He’s just being kind and gracious and supportive, as he always is,” Levi said.

The rumors surrounding Johnson’s involvement in Shazam! may have stemmed from his previous experience as a producer on the Fast and Furious franchise, where he reportedly had a great deal of creative control. However, it seems that his role in this film is more hands-off, allowing Sandberg and Levi to take the lead in shaping the story and characters.

As for the film itself, Shazam! has already generated a lot of excitement and anticipation among DC fans. The film follows the story of Billy Batson (Asher Angel), a young boy who is granted the power to transform into a superhero (Levi) by uttering the word “Shazam!” The film promises to blend action, humor, and heart, offering a fresh take on the superhero genre.

With Levi’s statement, it seems that concerns about Johnson’s involvement in the film have been put to rest. As fans await the film’s release, they can rest assured that Levi and Sandberg are in control, delivering a film that is true to their vision and the world of DC.

ACM Cyprus

Yapay Zeka Teknolojisiyle Geleceği Yeniden Şekillendirebilmek İçin Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu