Magazin

Son dakika: Yeşilçam’ın gamzeli güzeli Bahar Öztan hayatını kaybetti

expand

KAYNAKCnnturk.com

MARİYE EKİNCİ’NİN HABERİ/ Geçtiğimiz günlerde entübe edildiği haberleriyle gündeme gelen Bahar Öztan’dan kahreden haber geldi. Öztan, dördüncü kez yakalandığı kanser hastalığının tedavisi için bulunduğu hastanede hayatını kaybetti.

Son dakika: Yeşilçamın gamzeli güzeli Bahar Öztan hayatını kaybetti

“CANIM ANNEM BU GECE HUZURA KAVUŞTU”

Bahar Öztan’ın Instagram hesabından açıklama yapan oğlu Yiğit Çolak, “Canım annem bu gece huzura kavuştu. Yarın 22 Mart Cuma günü ikindi namazına müteakip Karacaahmet Mezarlığı Şakirin Camiinden son yolculuğuna uğurlayacağız.” dedi.

Son dakika: Yeşilçamın gamzeli güzeli Bahar Öztan hayatını kaybetti

SEVENLERİNDEN DUA İSTEMİŞTİ

Bahar Öztan, “Herkese selam ve sevgiler. Uzun zaman oldu yazamadım sizlere dün İstanbul’a hastaneye geldim. Benim kıymetli hocalarımın kararı önümüzdeki hafta ameliyat olacağım yönünde. Her zamanki gibi dualarınıza ve sevginize ihtiyacım var” demişti.

Dördüncü kez kansere yakalanan Bahar Öztan ikinci kez ameliyat oldu! Bahar Öztan’ın sağlık durumu

BAHAR ÖZTAN KİMDİR?

Bahar Öztan, 11 Ağustos 1962 tarihinde İskenderun, Hatay’da doğdu. Sanat hayatına reklamlarla adım attı. ‘Gamzeli Güzel’ olarak halk arasında tanınan sanatçı, dönemin ilgi gören fotoromanlarında da önemli roller üstlendi. Özellikle Çarli’nin Melekleri ve Barış Manço ile birlikte yer aldığı fotoromanlar, onun tanınırlığını artırdı.

Kaynak

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu