Türk Dünyası

Sözde Türkiye sorumlusu etkisiz hale getirildi! – Türk Haber Dünyası – OpenAI destekli Türk Dünyası ve Dünya Haberleri

 

Hostinger MİT Operasyonuyla PKK/KCK-YPS’nin Sözde Türkiye Sorumlusu Etkisiz Hale Getirildi

MİT tarafından gerçekleştirilen bir operasyonla, PKK/KCK-YPS’nin sözde Türkiye sorumlusu olan Özgür Şoreş kod adlı Özgür Alparslan’ın etkisiz hale getirildiği ortaya çıktı. Özgür Alparslan’ın, Türkiye’deki sivil halkın günlük yaşamını sabote etmek ve kaos yaratmak amacıyla eylemler planladığı belirlendi.

MİT, aynı zamanda 28 Temmuz 2021 tarihinde Antalya’nın Manavgat ilçesinde başlayan ve Muğla, Mersin ve Hatay’da 150 bin hektardan fazla ormanın yanmasına neden olan eylemlerin talimatını Özgür Alparslan’ın verdiğini ve eylemleri saha ajanları aracılığıyla anlık olarak takip ettiğini tespit etti.

Özel olarak görevlendirilen saha ajanları tarafından adım adım izlenen Özgür Alparslan’ın, teröristlerle yeni bir eylem planladığı ve bu kapsamda Türkiye’ye patlayıcı malzeme ve örgüt mensubu aktarmaya çalıştığı bilgisine ulaşıldı. Aynı zamanda eylemi bizzat yönetmek istediği de belirlendi.

Irak’ın Gara bölgesinden hareket eden terörist, nefes kesen bir takibin ardından eylemlerde kullanacağı diğer teröristlerle birlikte etkisiz hale getirildi.

Bu operasyon, terör örgütü PKK/KCK-YPS’nin Türkiye’deki eylemlerine karşı önemli bir zafer olarak değerlendiriliyor.

Bu haber bu kaynaktan alınarak ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

Kaynak

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu