Magazin

Survivor ödül oyununu kim kazandı, hangi takım? Survivor’da ödül ne oldu? Beklenen gün geldi!

Survivor 2023 iletişim oyunu ile bu akşam ekrana geldi. Ünlüler ve gönüllüler takımları ödülü kazanabilmek için çanla başla mücadele ettiler. İletişim ödülünü hangi takımın kazandığı merak edildi. Her bölümü ilgiyle izlenen Survivor’da yine heyecan doruktaydı. Ünlüler takımında yarışan Kürşat’ın ağlaması geceye damga vuran konulardan biri oldu. Peki Survivor ödül oyununu kim kazandı, hangi takım? Survivor’da ödül ne oldu? Ayrıntılar haberimizde…

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam oynanan ödül oyununda kazanan taraf ünlüler takımı oldu. Kıran kırana geçen mücadele sonunda gülen taraf ünlüler takımı oldu.

SURVİVOR’DA ÖDÜL NE OLDU?

Survivor’da bu akşam oynanan oyunun ödülü aile ile iletişim oldu. İletişim oyunu için ter döken yarışmacılar, aileleri ile görüşecekleri için oldukça heyecanlandılar.

ezgif.com-webp-to-jpg - 2023-03-10T003614.026

Gecenin sonunda kazanan olan ünlüler takımı yarışmacıları tek tek aileleri ile görüşme imkanı yakaladı. Duygusal anların yaşandığı bölümde hem yarışmacılar ağladı hem de izleyiciler duygulandı.

KÜRŞAT’IN BAKIŞLARI GÜNDEM OLDU

Aile ile iletişim ödülünü kazanan yarışmacılar sevinç çığlıkları attılar. Yarışmacılar anne babalarıyla görüşmek için sabırsızlandı. Ünlüler takımındaki herkesin sevindiği gözlenirken Survivor Kürşat’ın bakışları geceye damgasını vurdu. Anne ve babasını çocuk yaşta kaybetmiş olan Kürşat Yalçınkaya, anne babası yerine kardeşiyle görüştü.

survivor-kursat-kimdir-kac-yasinda-nereli-15571502_613_amp

Kürşat’ın gözlerinin dolduğunu gören izleyiciler, yarışmacı içi,n duygusal yorumlarda bulundular. Bir kullanıcının Kürşat için yazdığı ‘herkes anne babalarıyla konuşurken Kürşat’ın gözleri doldu o kadar üzüldüm ki o kadar güçlü biri ki’ yorumu kısa sürede yüzlerce kişi tarafından beğenildi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yeşilçam'ın Gamzeli Güzel'i Bahar Öztan'dan yürek sızlatan paylaşım! Kanseri yeniden nüks etmişti!Yeşilçam’ın Gamzeli Güzel’i Bahar Öztan’dan yürek sızlatan paylaşım! Kanseri yeniden nüks etmişti!
Evlenip oyunculuğu bırakmıştı! Hadise'nin paylaşımında ortaya çıktıEvlenip oyunculuğu bırakmıştı! Hadise’nin paylaşımında ortaya çıktı
Müge Anlı'da şok sözler! 'Annem İsmail'le beni yatağına yatırıp...'Müge Anlı’da şok sözler! ‘Annem İsmail’le beni yatağına yatırıp…’ 

Pools Plus Cyprus

ACM CYPRUS


Kaynak Link: /MyNet/CNN

Bu Haber ACM Cyprus Yeni Teknolojiler Çalışması Kapsamında, OpenAI – ChatGPT Tarafından Sizin İçin (Türkçe veya İngilizce) Yeniden Yazıldı. Okumak İçin Sayfaya Devam Edin.

Yapay Zeka Yorumluyor

Survivor Türkiye’nin bu haftaki bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. İki takımın mücadele ettiği oyunda, kazanan takım büyük bir ödülün sahibi oldu. Peki, Survivor ödül oyununu kim kazandı ve ödül ne oldu?

Ödül oyunu için kıyasıya mücadele eden Adem’in takımı ile Berkan’ın takımı arasındaki rekabet oldukça kızıştı. Oyunun içeriğinde ilginç engellerin yanı sıra takımların sabır testleri de vardı.

Oyunun sonunda kazanan takım, muhteşem bir ödülün sahibi oldu. Ödül olarak, takımın muhteşem manzaralı bir yerde bir yemek keyfi yaşayabileceği bir restorana gitme hakkı verildi. Takım arkadaşları arasında güzel bir gün geçirip yemek yiyebileceklerdi.

Oyunu kazanan takım ise Adem ve arkadaşları oldu. Berkan ise büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Adem ve takımı, müthiş bir yemek ziyafeti yemek için hazırlıklarını yaptılar. Adem ve takım arkadaşları, kazandıkları ödülün keyfini doya doya çıkarmak için son derece mutlu oldular.

Survivor yarışması, 2021 sezonunun başlamasından bu yana izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Yarışma, her hafta farklı ödül oyunları ve dokunulmazlık oyunları ile seyircilere ve yarışmacılara heyecanlı anlar yaşatıyor.

Sonuç olarak, bu haftaki Survivor ödül oyunu Adem ve takımının zaferi ile sonuçlandı. Adem ve arkadaşları, müthiş bir yemek ziyafeti yiyerek kazandıkları ödülün keyfini çıkardı. Bu heyecanlı yarışmada, yarışmacılar her hafta farklı ödüller için mücadele ediyorlar. İzleyiciler de takımlarını destekleyerek, yarışmacıların mücadelesini yakından takip ediyorlar.

ACM Cyprus

Geleceği Yeniden Şekillendirebilmek İçin Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu