Magazin

Teşkilat dizisi oyuncusu Yıldırım kimdir? Yıldırım’ı Gürkan Uygun canlandırıyor! Gürkan Uygun kaç yaşında?

Teşkilat dizisi oyuncuları ve karakterleri araştırılıyor. Teşkilat dizisinin yeni sezonunda ön plana çıkan Yıldırım karakterini Gürkan Uygun canlandırıyor. İşte Gürkan Uygun hakkında bilgiler…

Teşkilat Yıldırım kimdir?

Ekibin yeni lideri Halit Başkan’la olan geçmişi sebebiyle dengeleri değiştiren bir karakterdir. Gürkan Uygun’un canlandırdığı Yıldırım karakteri karizması ve zekası ile ortalığı fena karıştıracak. Kamuoyunun hayırsever bir iş adamı olarak tanıdığı Yıldırım, perde arkasında ise uluslararası bir komplo ağının karanlık bir temsilcisi.

Gürkan Uygun kimdir? 

Gürkan Uygun 27 Mayıs 1974 tarihinde İzmit, Kocaeli’nde dünyaya gelmiştir. Gürcü asıllı olan Uygun, babasının berberlik için çalışmaya gittiği İzmit’te doğdu. Lise yıllarında tiyatro ile tanıştı. 1990 yılında amatör tiyatroya başladı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’na girdi. Dormen Tiyatrosu’nda eğitim aldı. 1994 yılında televizyon dizilerinde rol almaya başladı.

Tatlı Kaçıklar, Böyle mi Olacaktı, Yedi Numara, Deli Yürek, Şapkadan Babam Çıktı adlı dizilerde rol aldı. Kurtlar Vadisi serisinde 9 yıl boyunca Memati Baş karakterini canlandırdı.

 

Pools Plus Cyprus


Kaynak: MyNet/CNN

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu