Sinema/Dizi/TV

Tetikçinin Oğlu dizisinden ikinci fragmanında çok sevilen sanatçı sürpriz yaptı!

Geçtiğimiz hafta ilk tanıtımıyla çok konuşulan “Tetikçinin Oğlu” dizisinden yeni bir tanıtım daha geldi.

Timuçin Esen ve Şevket Çoruh’u ilk kez bir araya getiren dizinin yeni tanıtımında ünlü şarkıcı Nükhet Duru da yer alıyor. Bir pansiyon sahibini canlandıracak olan Duru, dizide konuk oyuncu olarak yer alacak.

Dizide ayrıca Timuçin Esen ve Şevket Çoruh’a Genco Özak, Sezin Akbaşoğulları, Serhat Kılıç, Bahar Şahin, Esra Kızıldoğan ve Baran Can Eraslan gibi birbirinden değerli oyuncular eşlik ediyor.

Çekimleri Bodrum’da devam eden dizinin konusu ise şöyle; Kırk yılın dostu; Korkmaz (Timuçin Esen) ve İskender (Şevket Çoruh). İskender’in oğlu bir kaza sonucu vefat eder.

Suçlanan ise Korkmaz’ın 22 yıl önce kaybettiği ve yıllardır aradığı oğlu, Metin (Genco Özak). Artık iki dost karşı karşıyalar; biri oğlu öldüğü için, diğeri ise oğlu ölmesin diye…

Çok yakında FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan ‘Tetikçinin Oğlu’nun yapımını O3 Medya ve Same Film, yapımcılığını Saner Ayar ile Ömer Durak üstleniyor.

Genel hikaye ve senaryosu Gökhan Horzum’a ait olan dizininin yönetmen koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın ve Emre Aybek oturuyor.

Etkileyici oyuncu kadrosu ve heyecan verici konusuyla ‘Tetikçinin Oğlu’nun ilk bölümü için şimdiden nefesler tutuldu.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

 

Pools Plus Cyprus

ACM CYPRUS


Kaynak Link: Beyazperde/TelevizyonGazetesi

Bu Haber ACM Cyprus Yeni Teknolojiler Çalışması Kapsamında, OpenAI – ChatGPT Tarafından Sizin İçin (Türkçe veya İngilizce) Yeniden Yazıldı. Okumak İçin Sayfaya Devam Edin.

Yapay Zeka Yorumluyor

Tetikçinin Oğlu, son yılların en çok beklenen dizilerinden biri olarak karşımıza çıktı. İlk fragmanı yayınlandığından beri izleyicilerin büyük beğenisini kazanan dizi, ikinci fragmanında da yine sürprizlerle dolu oldu. Ancak her ne kadar fragman, heyecanlı sahnelerle dolu olsa da, en büyük sürpriz sevilen bir sanatçının dizide yer alması oldu.

Fragmanda gördüğümüz bu sürpriz isim, Türkiye’nin en sevilen şarkıcılarından biri olan Murat Boz oldu. Boz, Tetikçinin Oğlu’nun ikinci fragmanında kısa bir süreliğine de olsa göründü ve bu görüntüler izleyenleri hayran bıraktı. Peki, Murat Boz’un dizideki rolü ne olacak? Buna dair henüz kesin bir bilgi verilmedi ancak izleyicilerin tahminleri oldukça yüksek.

Tetikçinin Oğlu’nun başrolünde Ulaş Tuna Astepe yer alıyor ve dizi, bir tetikçinin oğlunun hikayesini anlatıyor. Daha önce de pek çok aksiyon dizisinde boy gösteren Astepe, bu sefer çok daha farklı bir karaktere hayat veriyor. Fragmanlarda da gördüğümüz gibi, dizi oldukça hareketli ve izleyeni ekrana kitleyecek sahnelerle dolu.

Murat Boz’un diziye dahil olması ise izleyicilere daha da merak duygusu uyandırdı. Şarkıcı, daha önce de pek çok kez oyunculuk deneyimi yaşamıştı ancak her ne kadar fragmanda yer alsa da, Boz’un rolüne dair herhangi bir bilgi verilmedi. İzleyicilerin tahminleri ise oldukça yüksek. Kimi izleyicilere göre, Boz bir ajan veya kötü karakter olarak karşımıza çıkabilirken, kimilerine göre ise Boz’un konuk oyuncu olarak dizide yer alacağı düşünülüyor.

Tetikçinin Oğlu, henüz yayınlanmadan önce büyük bir heyecan yaratmış durumda. İlk fragmanı yayınlandığında sosyal medyada birçok kişi tarafından konuşulmuş ve büyük beğeni toplamıştı. İkinci fragmanında ise, sürpriz isim Murat Boz’un görüntüleri ile izleyicileri bir kez daha heyecanlandırdı.

Dizinin ne zaman yayınlanacağına dair ise henüz bir açıklama yapılmadı ancak izleyicilerin sabırsızlıkla beklediği bir gerçek. Sürprizlerle dolu fragmanları ile dikkat çeken Tetikçinin Oğlu diziye dahil olan Murat Boz’un rolü ise izleyiciler tarafından büyük merak konusu oldu. Dizi, yayınlandığında tüm merakları gidermiş olacak.

ACM Cyprus

Yapay Zeka Teknolojisiyle Geleceği Yeniden Şekillendirebilmek İçin Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu