Sinema/Dizi/TV

“The Batman 2″nin Çekimleri Ne Zaman Başlayacak? – Haberler

Yürütücü yapımcı Michael Uslan filmin çekim tarihini açıkladı.

Warner Bros.

Matt Reeves’in geçen yıl Mart ayında vizyona giren “The Batman” filminin merakla beklenen devam halkasının çekimleri 23 Kasım’da başlayacak.

Hayranları sevindiren haberi filmin baş yapımcısı Michael Uslan, Instagramdan paylaştığı bir -gönderiyle duyurdu. Uslan, geçmişte “Joker”, “Kara Şövalye” ve Reeves’in “Batman”i de dahil olmak üzere Batman ile ilgili birçok projede çalıştı.

Resmi adı “The Batman: Part II” olan devam filminin vizyon tarihi 3 Ekim 2025 olarak planlandı. Yani prodüksiyonun olması gerektiği gibi ilerleyebilmesi için gereken zaman fazlasıyla mevcut. İlk filmin çekimleri, pandemi nedeniyle defalarca duraklatılmış, ertelenmiş ve yeniden başlamıştı.

Robert Pattinson’ın Bruce Wayne/Batman olarak geri döneceği filmin konusu hakkında herhangi bir ayrıntı bilinmiyor. İlk film Joker’in varlığını kısaca ima etmişti ve çevrimiçi olarak çok izlenen silinmiş bir sahnede aktör Barry Keoghan, kendi Joker yorumunu sunuyordu. İkinci filmde Joker’in ana olay örgüsünün bir parçası olup olmayacağı merak ediliyor.

Jeffrey Wright’ın Gotham Şehri Polis Komiseri James Gordon olarak, Andy Serkis’in Alfred Pennyworth olarak ve Colin Farrell’ın Oswald Cobblepot/The Penguin olarak geri dönmesi bekleniyor. Diğer yandan, ilk filmde önemli bir roller üstlenen Zoe Kravitz ve Paul Dano’nun devam filminde rol alıp almayacağı ise kesin değil.

Colin Farrell şu anda, New York’ta spinoff dizisi “The Penguin”in çekimlerini gerçekleştiriyor.

“Daredevil: Born Again” ve “The Penguin” Dizilerinin Çekimleri Başladı

 

Pools Plus Cyprus

ACM CYPRUS


Kaynak: Beyazperde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu