Sinema/Dizi/TV

“The Batman 2″nin Kötü Karakteri Clayface mi Olacak? – Haberler

Matt Reeves’in “The Batman” devam filminde Clayface’in önemli bir rol oynadığı iddia edildi.

.

Geçtiğimiz yıl vizyona giren “The Batman”in ardından devam filmi için hazırlıklar başladı. Matt Reeves, Robert Pattinson’ın Batman rolünü yineleyeceği devam filmi için bir kez daha yönetmen koltuğuna geçmeye hazırlanıyor ve filmin senaryosunu kaleme alıyor.

Hayranlar devam filminde Batman’i neler beklediğini, Barry Keoghan’ın Joker’ini daha fazla görüp göremeyeceğimizi merak ederken, Deadline’da yayınlanan yeni bir habere göre Batman çizgi romanlarından Clayface “The Batman 2″de önemli bir rol üstlenecek.

Çizgi romanlardan Clayface’in iki önemli versiyonu var; bunlardan ilki, radyoaktif bir protoplazma havuzuyla etkileşime giren ve kile benzer bir maddeye dönüşen bir hazine avcısı olan Matthew Hagen. Yeteneklerini yeniden şarj etmek ve kullanmaya devam etmek için protoplazma kaynağına dönmesi gerekmesine rağmen, fiziksel özelliklerini istediği zaman manipüle edebilir.

Basil “Baz” Karlo olarak bilinen orijinal versiyon ise bir zamanlar Clayface adlı bir kötü adamı canlandıran ve rol aldığı bir filmin yeniden yapıldığını duyan B listesindeki bir aktördür. Kendisinden sonra Clayface rolünü üstlenen aktörün peşine düşmeden önce, orijinal filme dahil olan diğer oyuncuları öldürmeye devam eder.

Matt Reeves’ten ya da ortak senaryo yazarı Mattson Tomlin’den bu konuyla ilgili bir açıklama gelmediği için, Deadline’ın prodüksiyon sürecine yakın bir kaynaktan aktardığı bu bilginin doğruluğu şimdilik şüpheli.

Ancak yine de bu spekülasyonlar ilgi çekici çünkü yakın zamanda, Mike Flanagan’ın (Haunting of Hill House, Midnight Mass) DC film şefleri James Gunn ve Peter Safran’a solo Clayface filmi için teklif götürdüğü iddia edildi. Her ne kadar Matt Reeves’in Batman filmleri DC Evreni’nin bir parçası olmasa da iki fikrin ortaya çıkma şekli bir şekilde birbiriyle bağlantılı olabilir.

Resmi adı “The Batman: Part II” olan devam filmi 2025 sonbaharında izleyiciyle buluşacak.

 

Pools Plus Cyprus

ACM CYPRUS


Kaynak Link: Beyazperde/TelevizyonGazetesi

Bu Haber ACM Cyprus Yeni Teknolojiler Çalışması Kapsamında, OpenAI – ChatGPT Tarafından Sizin İçin (Türkçe veya İngilizce) Yeniden Yazıldı. Okumak İçin Sayfaya Devam Edin.

Yapay Zeka Yorumluyor

“The Batman 2” is one of the most anticipated movies of the year. With Batman’s new iteration being played by Robert Pattinson, fans have been eagerly speculating about who the villains will be. The latest rumor is that Clayface may be the main villain in the upcoming movie.

Clayface is a well-known character in the Batman franchise, and his powers make him a formidable opponent. He has shape-shifting powers, which means he can transform into anyone or anything he wants. This power has made him a successful criminal, as he can blend into any environment or group of people undetected.

If Clayface is indeed the main villain in “The Batman 2,” it would make for an exciting and complex storyline. Batman would have to use all of his detective skills to track down his elusive enemy, who could be anyone at any time. Additionally, Clayface’s powers would make him a difficult and unpredictable opponent in combat, which would give the movie plenty of action and suspense.

While nothing has been officially confirmed, rumors about Clayface being the main villain in “The Batman 2” have been circulating for a while. Fans have been speculating about which actor could play the character, with some suggesting that Andy Serkis would be perfect for the role. Serkis has played many motion-capture characters in the past, and his experience with live-action and animation could make him an ideal choice.

Of course, nothing is set in stone, and we won’t know for sure who the main villain in “The Batman 2” will be until the movie is released. However, the possibility of Clayface being the villain is intriguing, and it will be exciting to see how the character is portrayed on screen if the rumors are true.

Overall, “The Batman 2” is shaping up to be a thrilling and action-packed movie, and the addition of Clayface as the villain would only make it more exciting. Fans will have to wait patiently to see whether or not the rumors turn out to be true, but it’s safe to say that the movie will be worth the wait either way.

ACM Cyprus

Yapay Zeka Teknolojisiyle Geleceği Yeniden Şekillendirebilmek İçin Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu