Yaşam

Trafik kazasında ağır yaralanan Sergen Deveci sahneye dönüyor – Son Dakika Magazin Haberleri

“YENİDEN DOĞMAK GİBİ”

Boynundaki ve omurgasındaki kırıklar nedeniyle ameliyat edilen Sergen Deveci, fizik tedavi ve rehabilitasyon sürecinin ardından sahneye dönüyor. Bir yıldan önce ayağa kalkamayacağı ön görülen Deveci, beklenenden daha kısa sürede iyileşme göstermesini, doktorları mucize olarak nitelendirdi.

“Gerçekten bir bebek gibi, yeniden doğmak gibi ama bu biraz daha sancılı ve uzun bir süreç. Bir gün, ‘yürüyebileceğim’ diye ağlayacağım, aklıma gelmezdi. Hayata yeniden 1.82’den bakmak, o an gerçekten insanın gözleri doluyor” diyen Sergen Deveci, artık mesleğine dönmeye hazırlanıyor.

STAND-UP YAPACAK

Ayağa kalktığında gözyaşlarını tutamayan Deveci, ‘Baş Belası’nın sahnelendiği 20 Kasım 2022’den 141 gün sonra 29 Mart’ta yeniden sahnede olacak.

Deveci, kariyerinin başladığı BKM Mutfak Açık Mikrofon’da sahneye çıkarak stand-up yapacak.

 

Pools Plus Cyprus


Kaynak Link: NTV/CNN

Bu Haber ACM Cyprus Yeni Teknolojiler Çalışması Kapsamında, OpenAI – ChatGPT Tarafından Sizin İçin (Türkçe veya İngilizce) Yeniden Yazıldı. Okumak İçin Sayfaya Devam Edin.

Yapay Zeka Yorumluyor

Trafik kazasında ağır yaralanan Sergen Deveci sahneye dönüyor. Haberin yayılması sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Sevenleri Deveci’nin sağlık durumunu sormuş, onun bir an önce iyileşmesi için dilekte bulunmuştu. Ancak, şimdi ise sevindirici haberle karşı karşıyalar.

Sergen Deveci 2019 yılında geçirdiği trafik kazası sonucunda ağır yaralanmıştı. Kazada hayatını kaybeden Deveci’nin arkadaşları, onun iyileşmesi için ellerinden geleni yapmışlardı. Ancak, sanatçının sağlık durumu o kadar kötüydü ki, sahne hayatına devam edemeyeceği düşünülüyordu.

Fakat, Deveci’nin sağlık durumu gün geçtikçe daha iyiye gitmeye başladı. Uzman doktorların yaptığı kontroller sonucunda, sanatçının sahnelere geri dönebileceği müjdesi verildi. Bu haberi alan sevenleri, Deveci’nin sağlığına kavuşmasına çok sevindiler.

Sergen Deveci, uzun bir aradan sonra tekrar sahne çalışmalarına başladı. Sanatçının sevenleri onu dinlemek, onunla birlikte şarkı söylemek için can atıyorlar. Yakın zamanda bir konser vermesi beklenen Deveci, sevenlerine müjdeli haberi vermek için sabırsızlanıyor.

Sergen Deveci, Türk müziğine yaptığı katkılarla tanınan oldukça başarılı bir sanatçıdır. Kendisi, her zaman enerjisi yüksek, coşkulu bir performans sergiler. Sevenlerinin bu denli sabırsızlanması da bu sebeple. Sahneye döndüğünde, daha önceki performanslarından daha iyi bir şekilde anılmak istiyor.

Sonuç olarak, Sergen Deveci sahneye dönüyor haberlerinin sosyal medyada bu kadar büyük bir yankı uyandırması aslında sanatçının Türk müziği sahnesindeki yerini bir kez daha kanıtlamış oldu. Sevenleri, onun müzik hayatına kaldığı yerden devam etmesini özlemle bekliyorlar. Sanatçının, onları kırmayacağına kesin gözüyle bakılıyor.

ACM Cyprus

Yapay Zeka Teknolojisiyle Geleceği Yeniden Şekillendirebilmek İçin Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu