Teknoloji

Trugo şarj için kullanıcıyla buluşuyor

Togg, ilk akıllı cihazı T10X’i kullanıcılarla buluşturmanın heyecanını yaşarken, kesintisiz kullanıcı deneyimi hedefi doğrultusunda Trugo markasıyla sürdürdüğü şarj cihazı kurulumlarına da ülkenin dört bir yanında aralıksız devam ediyor. Togg, Bolu HighWay Dinlenme Tesisi’nde kurduğu yüksek performanslı şarj cihazlarının ardından, Bursa, İstanbul, Samsun, Sakarya, Düzce, Ankara, Kocaeli, Van ve Denizli’de de kurulumlarını tamamladı. Kendi hizmet noktalarının yanı sıra Shell ile de iş birliği yapan Togg, Trugo’nun hedefleriyle uyumlu olarak belirlenen Shell istasyonlarında da cihaz kurulumlarını sürdürüyor. Trugo’nun kurduğu istasyonlar tüm elektrikli araç kullanıcıları tarafından kullanabilecek.

Yüzde 100 yenilenebilir enerji kullanılıyor

180 kW ve üzeri cihazlarla tüm elektrikli araç kullanıcılarına kesintisiz bir deneyim sunmayı hedefleyen Trugo, yüksek performanslı şarj cihazlarıyla bir bataryanın doluluk oranının 30 dakikadan daha kısa sürede yüzde 20’den yüzde 80’e ulaşmasını sağlıyor. Cihazlar, yüzde 100 yenilenebilir enerji kaynakları kullanılıyor. Türkiye’deki tüm elektrikli araç sahiplerinin erişimine açık olan yüksek performanslı şarj ağı sayesinde kullanıcıların menzil endişesi de ortadan kalkıyor.Tüm elektrikli araç kullanıcıları, Türkiye genelinde kurulan şarj ağını Trugo mobil uygulaması ve web sitesi üzerinden takip edebilecek. App Store ve Google Play üzerinden kullanıcıların hizmetine sunulan mobil uygulama kullanıcılara sorunsuz bir şarj deneyiminin kapısını açıyor. Kullanıcılar, Trugo mobil uygulaması ile kendilerine en uygun istasyonu bulabilecek, şarj sürecini takip edebilecek, şarjın tamamlandığını görebilecek, geçmiş şarj uygulamalarına erişebilecek ve şarj ödemesini yapabilecek. Trugo mobil uygulaması kullanıcıları yakınlarındaki Trugo istasyonunu ararken eczane, kafe, oyun parkı, AVM, restoran gibi ihtiyaçlarına göre de arama yapabilecek. Kullanıcılar, anlık boş olan/müsait olan şarj istasyonlarını da görebilecekler.

Kullanıcı İlgi Merkezi

Şarj işlemi, Togg T10X dahil şarj cihazlarıyla uyumlu şarj soketi kullanan tüm elektrikli araçlar için aynı aşamalardan oluşuyor. Kullanıcılar istasyona geldiğinde soketi araçlarına bağlayıp, mobil uygulama ile şarj işlemini başlatacak ve araçlarını şarj ederken diledikleri anda şarjı durdurup yolculuklarına devam edebilecekler. Şarj deneyimi sırasında herhangi bir sorunla karşılaşan kullanıcılar, 7/24 hizmet veren Trugo User Care / Kullanıcı İlgi Merkezi’nden destek alabilecek. Merkezde görev yapan danışman seviyesindeki uzmanlar, kullanıcıların her türlü soru, bilgi, destek ve yardım talebinde çözüm noktası olacak. Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş, Türkiye’de ihtiyaç duyulan şarj altyapısı için aralıksız çalıştıklarını belirterek şunları söyledi: “T10X’i kullanıcılarımızla buluşturmanın heyecanını yaşarken, ülkemizde uçtan uca elektrikli araçlarla seyahat etmeyi mümkün kılacak yüksek performanslı şarj cihazlarımızın kurulumlarını da farklı bölge ve şehirlerimizde sürdürüyoruz. Kullanıcıların şarj ağımızdan maksimum fayda sağlaması için geliştirdiğimiz Trugo mobil uygulamamız ve web sitemiz de hizmete girdi. Kullanıcılar, Trugo’nun dünyasını ve mobilite ekosisteminin sunduğu avantajları ve bir süre sonra da kurulum çalışmaları devam eden ya da tamamlanan şarj istasyonlarının bilgilerini mobil uygulama ve web sitesi üzerinden de takip edebilecek. 2023 sonunda 81 ilimizdeki kurulumları tamamlamayı hedefliyoruz. Tüm elektrikli araç kullanıcılarına kesintisiz ve sorunsuz bir deneyim yaşatmak için çalışmaya devam edeceğiz.

 

Pools Plus Cyprus


Kaynak Link: UZAY35/CNN/NTV/TRT

Bu Haber ACM Cyprus Yeni Teknolojiler Çalışması Kapsamında, OpenAI – ChatGPT Tarafından Sizin İçin (Türkçe veya İngilizce) Yeniden Yazıldı. Okumak İçin Sayfaya Devam Edin.

Yapay Zeka Yorumluyor

Trugo şarj, şarj edilebilir elektronik cihazların hayatımızda yer almaya başladığından beri, kesintisiz kullanım sağlaması açısından büyük önem taşıyan bir üründür. İlk kez kullanıcılarla buluşan Trugo şarj, teknolojinin getirdiği nimetlerden biridir. Mobil cihazlara olan bağımlılığın artması ile birlikte, bu cihazların şarj problemleri de hızla yaygınlaştı. Trugo şarj, bu problemin bir çözümü olarak ortaya çıktı ve kullanıcılara büyük fayda sağlıyor.

Trugo şarjın özellikle mobil cihazlar için büyük önemi var. Günümüzde kullanılan mobil cihazlar, yoğun bir şekilde ve sürekli olarak kullanılıyor. Bu durum, cihazların sık sık şarj edilmesi gerektiği anlamına geliyor. Çoğu zaman, kullanıcılar mobil cihazlarını şarj yapmak için bir prize bağlamak zorunda kalıyor. Ancak Trugo şarj, kullanıcılara bu zorluğu ortadan kaldırıyor.

Trugo şarj, taşınabilir bir şarj cihazıdır. Bu cihaz, mobil cihazların bataryasını şarj etmek için kullanılıyor. Trugo şarjın en önemli özelliklerinden biri, taşıması kolay olmasıdır. Küçük ve hafif bir yapıya sahip olduğu için, kullanıcılar Trugo şarjı her zaman yanlarında taşıyabilirler. Böylece, mobil cihazlarının şarjı bittiği zamanlarda bile, Trugo şarj yardımıyla cihazlarını şarj edebilirler.

Trugo şarjın diğer bir özelliği, hızlı şarj özelliğidir. Bu özellik sayesinde, mobil cihazlarınızı çok daha kısa sürede şarj edebilirsiniz. Normal şarj cihazlarına göre çok daha hızlı bir şarj işlemi gerçekleştirir. Bu da kullanıcılar için büyük bir avantajdır.

Trugo şarj, kullanımı kolay olan bir cihazdır. Cihazın kullanımı için özel bir talimata gerek yoktur. Şarj edilecek olan mobil cihazın kablo girişi, Trugo şarjın kablo girişine takılır ve şarj işlemi başlatılır. Bu kadar basit bir işlemle, mobil cihazlarınızın şarjı tamamlanır.

Sonuç olarak, Trugo şarj kullanıcıların hayatını kolaylaştıran bir üründür. Mobil cihazların hayatımızda bu kadar önemli bir yer almaya başlamasıyla birlikte, her zaman ve her yerde şarj sorunu yaşamamak için Trugo şarj cihazları ile tanışmanın zamanı geldi. Hızlı şarj özelliği, taşınabilir yapısı ve kolay kullanımı ile Trugo şarj, kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırıyor. Şimdi siz de Trugo şarj kullanarak, mobil cihazlarınızı her zaman şarj edebilirsiniz.

ACM Cyprus

Geleceği Yeniden Şekillendirebilmek İçin Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu