Spor
Ümraniyespor-Adana Demirspor maçında futbolcular hareketsiz kaldı
![Ümraniyespor-Adana Demirspor maçında futbolcular hareketsiz kaldı Ümraniyespor-Adana Demirspor maçında futbolcular hareketsiz kaldı](/wp-content/uploads/2023/02/1677417750_Umraniyespor-Adana-Demirspor-macinda-futbolcular-hareketsiz-kaldi.jpg)
Ümraniyespor – Adana Demirspor mücadelesinin başlangıç vuruşunun ardından oyuncular, ülkemizde yaşanan deprem felaketini anmak adına saygı duruşunda bulundular.
Ümraniyespor-Adana Demirspor maçında santra yapılmasının ardından futbolcular bir süre hareketsiz kaldı ve anma gerçekleştirdi pic.twitter.com/HjXjW4aoAA
— CNN TÜRK Spor (@CNNTURKSpor) February 26, 2023