Magazin

Verdiği kilolarla gündemdeydi… Güldür Güldür’ün İbrahim’i Rüştü Onur Atilla boşandı! 10 yıllık evlilik bitti

 

Hostinger

Güldür Güldür Show’un sevilen oyuncularından Rüştü Onur Atilla son dönemde verdiği kilolarla dikkat çekmişti. Atilla sosyal medya hesabından son halini paylaşarak toplamda 45 kilo verdiğini açıklamıştı.

Değişimiyle çok konuşulan ünlü isim şimdi de özel hayatıyla gündeme geldi. Rüştü Onur Atilla 2014 yılında nikah masasına oturduğu Sinem Ayyıldız ile boşandı.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

“2014’te hayatımızı birleştirdiğimiz Sinem Ayyıldız ile evliliğimiz 10 Haziran 2024 tarihinde anlaşmalı boşanma usulü ile sonlanmıştır. Mesleğim sebebiyle kamuoyunu ve basını bilgilendirmem gerektiği için bu paylaşımı yapıyorum.

Herkesin mutlu ve sağlıklı olması, çocuklarımızın da bu yeni düzenimizde sevgi ile büyümeleri tek dileğim… Kendim, Sinem ve çocuklarımızın bundan sonraki yaşamlarımızı huzurla, keyifle yaşayabilmemiz adına göstereceğiniz hassasiyet ve anlayış için şimdiden herkese teşekkür ediyorum. “

RÜŞTÜ ONUR PAYLAŞIM

Vitrin

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Aşk sonunda belgelendi! İlk kez görüldüler Aşk sonunda belgelendi! İlk kez görüldüler
Paylaşmaya doyamadı! Bülent Şakrak'tan romantik poz Paylaşmaya doyamadı! Bülent Şakrak’tan romantik poz
Özel hayatıyla gündemdeydi! O film ile ekranlara geri dönüyorÖzel hayatıyla gündemdeydi! O film ile ekranlara geri dönüyorKaynak

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu