Magazin

Yalan Duru kimdir? Eylül Tumbar kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

expand

KAYNAKCnnturk.com

Yapımını Süreç filmin, Yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği Yalan dizisindeki Duru karakterinin ölümü gündemde… İşte Duru hakkında bilgiler… 

Yalan Duru kimdir? 

Çok duygusal, güzel, masum ve yüksek potansiyelli pırıl pırıl bir genç kızdır. Varlıklı Aksoy Ailesinin ona verdiklerini tüketmek yerine, onlara değer katmaya çalışan Duru, aile şirketinde çalışır. Bir prenses gibi büyütülmüş olsa da, duygusal açıdan hep yoksunluk çekmiştir.  Annesinin duygusal gelgitleri nedeniyle erken olgunlaşmış, annesine annelik etmeyi öğrenmiştir. Anne ve babasının sorunlu evliliğinde büyük bir denge unsuru olan Duru, iş hayatında da hep annesinin gölgesinde kalmıştır. Bu gölgeden çıkıp kendi iç sesini bulmak Duru’nun gerçek yolculuğunu başlatacaktır. Melike’nin hayatına girmesiyle de Duru karşılıksız sevgi ile tanışacak ve artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
 

Eylül Tumbar kimdir?

Eylül Tumbar, 19 Ağustos 2002 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. İzmir Ekonomi Üniversitesi Sinema ve Dijital Medya Bölümü’nü bitirdi.”Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?” dizisinde canlandırdığı Bambi karakteri ile tanınmaya başladı.

“Kendi Düşen Ağlamaz” dizisindeki rolüyle ismini geniş bir kitleye duyurdu.

 

Kaynak

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu