Sinema/Dizi/TV

Yeni Star Wars Filmini “Peaky Blinders”ın Yaratıcısı Steven Knight Yazacak – Haberler

Damon Lindeloff’un terk ettiği Star Wars filmi yeni yazarını buldu.

Disney

“Lost”, “The Leftovers” ve “Watchmen” gibi yapımların yaratıcısı Damon Lindelof ve Justin Britt-Gibson’ın, geliştirmekte oldukları yeni Star Wars filmi projesinden ayrılmalarını açıklamalarının hemen ardından Lucasfilm yeni senaristi buldu.

Henüz adı ve detayları belli olmayan filmin senaryosunu “Peaky Blinders” dizisinin yaratıcısı Steven Knight kaleme alacak. Projeye önceden dahil olan Sharmeen Obaid-Chinoy hala yönetmen koltuğunda oturuyor.

“Lost”un Yaratıcısı Damon Lindelof, Geliştirdiği Gizli “Star Wars” Filminden Ayrıldı

Oldukça deneyimli bir senarist olan Steven Knight daha önce “Eastern Promises”, “Locke”, “Allied”, “Spencer”, “Serenity”, “The Girl in the Spider’s Web”, “Seventh Son” gibi yapımların senaryolarına imza attı. Televizyon kanadında ise “Peaky Blinders”ın yanı sıra “Taboo”, “See”, “SAS: Rogue Heros” gibi dizileri yaratarak senaryolarını kaleme aldı.

Lindelof ve Britt-Gibson’ın projeden ayrılmadan önce bir taslak teslim ettiği biliniyor. İkilinin ayrılma haberleri Patty Jenkins, J.D. Dillard ve Kevin Feige ile birlikte yürütülen diğer birçok Star Wars projesinin rafa kaldırılmasının ardından geldi.

Kevin Feige ve Patty Jenkins’in Star Wars Filmleri İptal Edildi

Steven Knight’ın yazacağı bu filmin dışında, Taika Waititi ve Shawn Levy’nin potansiyel Star Wars filmlerinin üzerinde de hala aktif olarak çalışılıyor. Gelecek tüm Star Wars projeleri hakkındaki duyuruların Nisan ayında, Star Wars kutlamaları sırasında yapılması bekleniyor.

 

Pools Plus Cyprus

ACM CYPRUS


Kaynak Link: Beyazperde/TelevizyonGazetesi

Bu Haber ACM Cyprus Yeni Teknolojiler Çalışması Kapsamında, OpenAI – ChatGPT Tarafından Sizin İçin (Türkçe veya İngilizce) Yeniden Yazıldı. Okumak İçin Sayfaya Devam Edin.

Yapay Zeka Yorumluyor

Bir süredir Star Wars hayranları yeni bir film heyecanı içinde bekliyordu. Bu bekleyiş sonunda sona eriyor gibi görünüyor çünkü ünlü Peaky Blinders dizisinin yaratıcısı Steven Knight, yeni Star Wars filminin senaryosunu yazacak.

Steven Knight, son dönemin en popüler dizilerinden olan Peaky Blinders’ın yaratıcısı ve senaristi olarak dikkat çekiyor. Dizi, 1920’li yılların Birmingham’ında geçiyor ve gangster bir ailenin hikayesini anlatıyor. Knight, bu dizi sayesinde büyük bir hayran kitlesi kazandı ve bu hayranlar, yeni bir çalışmasıyla ilgili her adımını takip ediyorlar.

Steven Knight, yeni Star Wars filmini yazmak için oldukça heyecanlı olduğunu söylüyor ve bu işin büyük bir sorumluluk olduğunu biliyor. Star Wars evreninin, kendine özgü bir dünyası ve milyonlarca hayranı var. Bu nedenle, senaryonun başarılı olması için Knight’ın, tüm hayranların beklentilerini karşılayacak bir hikaye yazması gerekiyor.

Yeni filmin konusu henüz netleşmese de, Knight’ın bu projeye yönelik vizyonu, tüm hayranları heyecanlandırıyor. Steven Knight’ın, Peaky Blinders dizisinde yarattığı karakter derinliği ve hikaye anlatımı, yeni Star Wars filminin de kalitesini yükselteceğine inanılıyor.

Uzun zamandır beklenen bu gelişme, Star Wars hayranlarını oldukça mutlu etmiş gibi görünüyor. Yeni Star Wars filminin ne zaman çıkacağı henüz bilinmiyor ancak Knight’ın bu projede yer alması, filmin geniş bir kitle tarafından takip edileceğinin garantisi olarak görülüyor.

Sonuç olarak, Steven Knight’ın yeni Star Wars filminin senaryosunu yazacağına dair haber, birçok hayranı mutlu etti. Knight’ın, Peaky Blinders dizisinde gösterdiği yetenekleri bu projede de göstermesi, filmin başarılı olması için umut veriyor. Yeni filmin çıkış tarihini bekleyen tüm hayranlar için de bu haber, heyecan verici bir gelişme olarak kaydedilecektir.

ACM Cyprus

Yapay Zeka Teknolojisiyle Geleceği Yeniden Şekillendirebilmek İçin Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu