Magazin

Yılmaz Morgül duygulandıran bir açıklama yaptı

Yılmaz Morgül’ün uzun süredir yoğun bakımda tedavi gören annesi Fatma Morgül, yılbaşı gecesinde vefat etmişti. Acı haberi sosyal medyadan duyuran ünlü şarkıcı, annesiyle fotoğrafını paylaşmış ve; “Annemi, canımı, bebeğimi, her şeyimi kaybettim. Anneciğim mekanın cennet olsun. Allah rahmet eylesin” notunu düşmüştü.

Önceki gün ‘2. Sayfa’ programına katılan Morgül, ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak annesini anmıştı. Morgül, “İlk defa bir kandilde annem yoktu, elini öpmedim, kandil simiti alamadım, oturdum ağladım. Babamı kaybettiğimde ablamı da bir kazada kaybettim ve 19 yaşındaki yeğenimi de kaybettim ama bu çok acı” demişti.

 

Yılmaz Morgül, sözlerine şöyle devam etmişti:

28 gün tedavi oldum, çok acı bu. Anne konusunda çok hassasım zaten. Ben kefene sarılmış annemi aşağıya indirdim, sağ tarafına yatırdık. Ben onu bıraktığımdan beri eski Yılmaz değilim. Delirdim galiba diyorum, bazen gülme bazen de ağlama krizleri geliyor. Ve diyorum ki ‘nasıl anneni orada bırakıp gelip yatabiliyorsun?’ diyorum. Allah kimsenin annesini babasını başından eksik etmesin.

59 yaşındaki şarkıcı, son olarak Etiler Akmerkez’de görüntülendi. Ayaküstü gazetecilerin sorularına cevap veren Morgül, “Uzun bir süredir deprem bölgesindeydim yeni geldim. Kafamın dağılması için arkadaşlarım çıkardı” dedi.

Annesinin vefatı sonrası psikolojik destek aldığını ifade eden ünlü isim, gözyaşlarına hakim olamayarak şöyle konuştu:

İki psikologdan terapi görüyorum. Annemin öldüğünü biliyorum ama her gün evde beraberiz. Gözümü açıyorum annem. Sürekli konuşuyoruz onunla. Annesinin vefatının üzerine deprem ile ikinci bir şoku yaşadığını ifade eden Morgül, “Nasıl toparlayacağım bilmiyorum ama artık iyi olmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

 

Pools Plus Cyprus


Kaynak: MyNet/CNN

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu