Magazin

Zara’nın Boğaz’da naif sesine eşlik

Zara, bu yaz Kuruçeşme Açıkhava’da unutulmaz bir konser verdi. Ünlü sanatçı, konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Heyecanını dile getiren Zara, “Çok güzel bir yaz akşamında Kuruçeşme Açıkhava’dayız. Mutlu ve heyecanlıyım. İple çektiğimiz günlerden birisi. Böyle sahnelere çok ihtiyacımız var” şeklinde konuştu.

Kendine has yorumu, güçlü sesi ve etkileyici sahne performansıyla tanınan Zara, Paraf Kuruçeşme Sahnesi’nde bu sezon sevenleriyle ilk defa bir araya geldi. Dinleyicilerini selamlayarak “Sanki evime gelmiş gibi hissettim. Bunu bana hissettiren sizlersiniz. Bu gece aşk gecesi olsun” dedi. Zara, muhteşem konserine “Vur Gitsin” şarkısıyla başladı.

Zengin repertuvarıyla Kuruçeşme dinleyicisini büyüleyen ünlü sanatçı, türkülerle yürekleri dokundurdu ve hareketli parçalarla sevenlerini coşturdu. Kendi adıyla özdeşleşen şarkıların yanı sıra Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses ve Neşet Ertaş gibi duayen müzisyenlerin eserlerine de yer veren Zara, Boğaz manzarası eşliğinde keyifli bir gece yaşattı.

Ünlü sanatçı, Kuruçeşme Açıkhava konserine özel olarak tasarlanan iki ayrı sahne kostümüyle göz kamaştırdı. Siyah ve beyaz zarif bir elbiseyle sahneye ilk adımını atan Zara, ilerleyen dakikalarda ışıl ışıl bir kıyafetle parlamaya devam etti.

Zara, 2.5 saat süren performansıyla Boğaz’ın enfes manzarasında müzikseverlere unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.

Kaynak

Pools Plus Cyprus

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stallion Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Başa dön tuşu