Asayiş

3 Ayrı kaza, 3 alkollü sürücü!

blank


 

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre dün akşam, saat 20:30 sıralarında, Girne-Alsancak çevre yolunda, Özgür TEKDEMİR (E-36) 226 miligram alkollü içki tesiri altında, yönetimindeki NY 865 plakalı salon araç ile Girne istikametine doğru seyrettiği sırada dikkatsizliği sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun solundan çıkmış ve yol kenarında bulunan taş duvara çarpmıştır. Kaza sonucu yaralanan Özgür TEKDEMİR, kaldırıldığı Girne Dr. Akçiçek Hastanesi’nde yapılan tedavisinin ardından taburcu olmuştur.

Öte yandan bugün saat 00:45 sıralarında, Lefkoşa-Gazimağusa Anayolu üzerinde, Hakan YALÇINTAŞ (E-30) 195 miligram alkol içki tesiri altında, yönetimindeki KR 472 plakalı salon araç ile Gazimağusa istikametine doğru seyrettiği sırada dikkatsizliği sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun solundan çıkmış ve banket içerisinde bulunan çam ağacına çarptıktan sonra, sağ yan tarafı üzerine devrilerek durmuştur. Kaza sonucu yaralanan araç sürücüsü Hakan YALÇINTAŞ, kaldırıldığı Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde yapılan tedavisinin ardından müşahede altına alınmıştır.

Saat 01:00 sıralarında ayrıca, Tuzla’da Ersoy Birtan Caddesi üzerinde, Ahmet GÜRSES (E-31) 149 miligram alkol içki tesiri altında, yönetimindeki KU 973 plakalı salon araç ile doğu istikametine doğru seyrettiği sırada dikkatsizliği sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun sağında park halinde bulunan HK 013 plakalı van araca çarpmıştır. Çarpmanın etkisiyle, kontrolsüzce savrulan KU 973 plakalı araç, bir bakkalın önünde bulunan tüp gaz muhafaza kafesine de çarparak durmuştur. Kaza sonucu yaralanan araç sürücüsü Ahmet GÜRSES, kaldırıldığı Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde yapılan tedavisinin ardından müşahede altına alınmıştır.

Polisin kazalarla ilgili soruşturması devam etmektedir.

 

PGM/BRT

 

Kaynak: BRTK

Yorum Yapın

Diğer Haberler

blank
Asayiş

Lefkoşa’da sobadaki sönmemiş kömürlerin sokağa dökülmesi yüzünden çıkan yangında büyük hasar

Başkent Lefkoşa’da Mahmut Paşa Sokak’ta sönmemiş kömürler yüzünden çıkan yangında iki araba ve bir jeneratör tamamen, iki araba ve bir
blank
Asayiş

Çatalköy, Lefkoşa ve Girne’de 3 kişi hırsızlıktan tutuklandı

Çatalköy, Lefkoşa ve Girne’de 3 kişi hırsızlıktan tutuklandı. Çatalköy’de çalıştığı inşaat şirketinde müşterilerden elektrik ve su sayaçları ücreti olarak tahsil
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com