Asayiş

Çatalköy, Lefkoşa ve Girne’de 3 kişi hırsızlıktan tutuklandı

blank


Çatalköy, Lefkoşa ve Girne’de 3 kişi hırsızlıktan tutuklandı.

Çatalköy’de çalıştığı inşaat şirketinde müşterilerden elektrik ve su sayaçları ücreti olarak tahsil ettiği parayı tasarrufuna geçiren İ.B.(K-42) tutuklandı.

Polis bültenine göre İ.B.’nin 2022 yılı içerisinde tahsil ettiği toplam 16,950 TL ile 1,430 Sterlin nakit parayı çaldığı olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

-Otelin SPA odasındaki dolaptan hırsızlık…

Lefkoşa’da bir otelin SPA soyunma odasındaki dolaba konulan para cüzdanından 2 bin 900 TL nakit para, kimlik kartı, sürüş ehliyeti ve 3 adet çek yaprağı çalındı.

Geçtiğimiz Salı günü yaşanan olayla ilgili yürütülen ileri soruşturmada zanlı olarak görülen M.A. (E-21) tutuklandı. Soruşturma devam ediyor.

-Marketten içki çalan kişi tutuklandı

Girne’de Salih Miroğlu Caddesi’nde faaliyet gösteren bir marketten 170 TL değerindeki alkollü içkiyi alıp, ödeme yapmadan çıkan M.B.(E-22) tutuklandı.

Dün saat 4.30 sıralarında yaşanan olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Kaynak: BRTK

Bir Cevap Yazın

Diğer Haberler

blank
Asayiş

Lefkoşa’da sobadaki sönmemiş kömürlerin sokağa dökülmesi yüzünden çıkan yangında büyük hasar

Başkent Lefkoşa’da Mahmut Paşa Sokak’ta sönmemiş kömürler yüzünden çıkan yangında iki araba ve bir jeneratör tamamen, iki araba ve bir
blank
Asayiş

14 yaşındaki Sinem 2 gündür kayıp

Lefkoşa’da sakin 14 yaşındaki Sinem Bakırhan’dan haber alınamadığı ve aranmakta olduğu bildirildi. Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamada, Bakırhan’ın çarşamba günü
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com